Panele z podświetleniem LED

panele-z-podswietleniem-led

Dekoracyjne panele szklane to nowoczesna i bezpieczna technologia, która coraz odważniej wkracza do wnętrz stwarzając szerokie możliwości w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Oryginalny efekt na ścianie można dodatkowo podkreślić poprzez zainstalowanie oświetlenia LED – sprawdzoną alternatywę dla popularnych źródeł światła. W takim przypadku szkło mocujemy do ściany ozdobnymi tulejami z dystansem w dowolnej aranżacji i z pośród nieskończonej ilości dostępnych wzorów grafiki, którą wówczas przygotowujemy na specjalnej folii do podświetleń. MOŻEMY PODŚWIETLIĆ CAŁY PANEL LUB TYLKO WYBRANY FRAGMENT GRAFIKI.

panele-z-podswietleniem-led1

Do podświetleń wykorzystujemy przeważnie szkło float lub optiwhite.

Diody LED mogą generować światło białe neutralne lub zimne, występują też w wersji kolorowej. Rekomendowana grubość szkła to 4-6 mm. Strukturę szkła można wzmocnić poprzez zahartowanie, WYKONANE POD KAŻDY WYMIAR I OBJĘTE GWARANCJĄ.

Najpopularniejsze zastosowanie LED: Panele szklane w kuchni, Panele szklane w salonie (obrazy), Lustra, Przeszklenia w ścianach, inne projekty

Do produkcji naszych grafik korzystamy z własnej bazy zdjęć dostępnej na naszej stronie oraz z www.fotolia.pl. Każde zdjęcie wykorzystane do produkcji paneli posiada regulację praw autorskich.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę nas odwiedzić w naszym salonie ekspozycyjnym w Łomiankach lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.