Panele szklane łazienkowe

panele-w-lazience

Łazienka to pomieszczenie, w którym szkło sprawdza się doskonale od dawna i ma bardzo szerokie możliwości zastosowania: na ścianie, w kabinach prysznicowych, ściankach działowych, blatach pod umywalki i na szafki.

Na ścianie można zastosować jednolity panel szklany z nadrukiem lub zaprojektować układ mniejszych paneli szklanych, które mogą być układane w taki sam sposób jak typowe płytki ceramiczne.

To połączenie, które dzięki prostocie formy pozwala na stworzenie ultranowoczesnej łazienki wypierając coraz częściej tradycyjne płytki łazienkowe.

Panele szklane w łazience sprawdzają się doskonale na powierzchniach narażonych na działanie wody.

Rekomendowana grubość szkła to 4-6 mm. Strukturę szkła można wzmocnić poprzez zahartowanie, instalowane na klej, bezpośrednio do ściany. Wykonywane pod każdy wymiar i objęte gwarancją.

Panele szklane łazienka to doskonałe rozwiązanie!

panele-w-lazience1 panele-w-lazience2

Do produkcji naszych grafik korzystamy z własnej bazy zdjęć dostępnej na naszej stronie oraz z www.fotolia.pl. Każde zdjęcie wykorzystane do produkcji paneli posiada regulację praw autorskich.

Zapraszamy do zakładki SZKŁO, gdzie mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi rodzajami szkła.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta na panele szklane w łazience proszę nas odwiedzić w naszym salonie ekspozycyjnym w Łomiankach lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.