Panele szklane do szaf

panele-szklane-do-szaf

Szafy z frontami ze szkła laminowanego, to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwej metamorfozy swojego wnętrza. To kompaktowe rozwiązanie zarówno dla nowych projektów jak również istniejących już szaf, którym poprzez wymianę frontów – na szklane (z dowolną grafiką) można nadać nowego wymiaru bez ponoszenia kosztownej inwestycji.

W zależności od pomysłów i potrzeb naszych klientów mogą stanowić całkowitą lub też częściową zabudowę, przez co każde wnętrze zamieniają w ponadczasowa przestrzeń, w której chce się być!

Wykonywane kompleksowo, pod każdy wymiar.

Szyby te są doskonałym elementem dekoracyjnym wnętrz i co istotne pasują do wszystkich profili czołowych producentów szaf przesuwnych.

Rekomendowana grubość szkła: 4 mm. Objęte gwarancją.

Do produkcji naszych grafik korzystamy z własnej bazy zdjęć dostępnej na naszej stronie oraz z www.fotolia.pl. Każde zdjęcie wykorzystane do produkcji paneli posiada regulację praw autorskich.

Zapraszamy do zakładki SZKŁO, gdzie mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi rodzajami szkła.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę nas odwiedzić w naszym salonie ekspozycyjnym w Łomiankach lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

panele-szklane-do-szaf1panele-szklane-do-szaf2

Polecamy szkło laminowane do kuchni – szkło do kuchni zamiast tradycyjnych rozwiązań! Dlaczego? Dlatego, że panel szklany do kuchni sprawdza się doskonale, ułatwia zachowanie czystości, a przy tym pięknie wygląda taki panel dekoracyjny do kuchni. Zapraszamy po szklane panele dekoracyjne do kuchni.