O Firmie

Poznaj nasz przepis na piękne wnętrze

onas

Firma FIRE-GLASS to producent szkła laminowanego oferujący profesjonalne i kompleksowe doradztwo, sprzedaż i montaż w zakresie szklanego wyposażenia wnętrz w każdej aranżacji.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, które przy tak delikatnym i specyficznym materiale jak szkło ma szczególną wartość. Chętnie zajmą się nie tylko zwymiarowaniem i instalacją szkła, ale również pomogą zaprojektować wnętrze tak, żeby było ono wyjątkowe i niepowtarzalne.

Realizujemy projekty standardowe, indywidualne, nietypowe jak również te bardzo odważne. Zatrudniamy własnych projektantów i grafików dzięki czemu nasze wizualizacje są bardzo wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, aranżacji wnętrz, pomiaru, realizacji i montażu. Posiadamy własną bazę projektów.

Wspólnie tworzymy nową przestrzeń, często przekraczając granice, których wykonanie pozornie bywa niemożliwe. Staramy się dostosować do wymagań naszych klientów oraz ich wizji i niebagatelnych pomysłów.

Wykorzystywanie szkła do dekoracji i wyposażania pomieszczeń to coś więcej niż sposób na niekonwencjonalny wygląd mieszkania, to przede wszystkim fantazyjne wykończenie indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb, to eksplozja pomysłów, która cieszy i zaskakuje.

Dlaczego My

1

Park maszynowy

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy i każde z wymienionych szkieł możemy poddać obróbce, która obejmuje szlifowanie, hartowanie, wiercenie otworów i laminowanie.
2

Profesjonalny pomiar

Oferujemy dokonanie profesjonalnego pomiaru u klienta.
3

Bezpłatna wizualizacja

W ramach naszych usług przygotowujemy dla każdego klienta bezpłatną wizualizację ilustrującą jak rozkłada się wybrany wzór lub zdjęcie na szybach w projekcie.
4

Szybko i sprawnie

Szybko i sprawnie zaprojektujemy i wykonamy szkło i lustra w Państwa domu.
5

Czas realizacji

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz najwyższą jakość oferowanych usług potwierdzoną atestem i certyfikatem.
6

Transport

Dysponujemy własnym transportem.
7

Montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż gotowych laminatów.
8

Gwarancja

Dajemy Państwu gwarancję na nasze produkty.
9

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalisatami i kochamy szkło.

Opinie i Komentarze

Nasza specjalizacja:

1
Produkcja dekoracyjnych paneli szklanych do kuchni i łazienki.
2
Produkcja paneli szklanych jako frontów do mebli kuchennych.
3
Produkcja paneli szklanych wykorzystywanych do szaf.
4
Montaż drzwi szklanych (z grafiką lub przeźroczystych).
5
Montaż kabin prysznicowych i ścianek szklanych.
6
Montaż balustrad szklanych i podłóg szklanych.
7
Montaż luster w różnych kształtach i pod każdy wymiar.

Atesty i Certyfikaty?

certyfikaty

Nasze produkty posiadają certyfikat budowlany, wydany przez Instytut Szkła i Ceramiki w Krakowie.

Jako doświadczona i solidna firma kładziemy bardzo duży nacisk na jakość, dlatego korzystamy z maszyn renomowanych producentów oraz surowców najwyższej jakości.
Używane przez nas szkło posiada odpowiednie atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu mamy pewność, że jest one trwałe i całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Piszą o nas

O działalności naszej firmy można dowiedzieć się nie tylko na naszej stronie ale także z gazet czy innych nośników skutecznej reklamy... SPRAWDŹ NAS

Kuchnie i Łazienki

Miasto Kobiet

atelier