Lustra na wymiar

lustra

Lustro to jeden z najstarszych wynalazków naszej ludzkości a dziś niezbędny element aranżacji wnętrz, dlatego wśród elementów szklanego wyposażenia w naszej ofercie zdecydowanie nie mogło go zabraknąć!

Wykonujemy lustra na zamówienie wg pomiarów przeprowadzonych u Klienta wraz z usługą ich montażu. ZAPEWNIAMY KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Lustra mogą zostać poddane takiej samej obróbce jak szkła, wykonamy w nim wszelkie niezbędne otwory. Można je wycinać na dowolny wymiar i jak również dowolne kształty, dzięki czemu otrzymamy nowoczesne lustra dekoracyjne spełniającą także swoją rolę praktyczną.

Dodatkowo można je podświetlić diodami LED.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra na wymiar o różnej grubości 4mm, 5 mm i 6 mm.

Lustro na wymiar może mieć maksymalnie rozmiar 2250 * 3210 mm

Lustra wykańczamy szlifem polerowanym lub fazą (szlif skośny) o szerokości od 0,5 cm – 4 cm. Dodatkowo w celu usztywnienia tafli i jej zabezpieczenia lustra możemy podkleić od spodu specjalną folią, która w przypadku rozbicia ochroni przed odłamkami.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę nas odwiedzić w naszym salonie ekspozycyjnym w Łomiankach lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź nas!