Kabiny prysznicowe

kabiny-prysznicowe

Dla zwolenników poszukujących niebanalnych rozwiązań wykonujemy pod każdy wymiar kabiny prysznicowe z dowolną grafiką – absolutny hit w nowoczesnych wnętrzach oferujący zupełnie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz.

kabiny-prysznicowe1

Aktualnie najczęściej stosowane w kabinach prysznicowych i ściankach prysznicowych jest szkło przezroczyste, które sprawia, że zabudowa taka nie ogranicza przestrzeni, aczkolwiek coraz częściej FIRE-GLASS przekracza granice standardów i wykonuje indywidualne projekty aranżacji takich wnętrz przy zastosowaniu dowolnej grafiki przez co stają się ono niepowtarzalne i wyjątkowe.

Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie mogą zastosować typowych kabin prysznicowych, wykonujemy szklane zabudowy prysznicowe na dowolny wymiar, które dodatkowo hartujemy przez co zwiększają one swoją trwałość i są odporne na stłuczenia.

Uzupełnieniem oferty naszych kabin są nowoczesne okucia, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości okucia do szkła renomowanych firm, wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Dostępne kolory to: chrom, stal szczotkowana, satyna i złoto. ZABUDOWY WYKONUJEMY KOMPLEKSOWO.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę nas odwiedzić w naszym salonie ekspozycyjnym w Łomiankach lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.